Przejdź do strony

MGOK ZAPRASZA DO NOWEJ SIEDZIBY

13.jpg

MIEJSKO GMINNY OŚRODEK KULTURY to centrum kultury w naszej gminie. Od 1-go września działa już w nowej siedzibie. Jest nią budynek dawnej szkoły podstawowej w Skaryszewie przy ulicy Wojska Polskiego 5.

MGOK organizuje imprezy kulturalne promujące naszą gminę oraz szereg zajęć dodatkowych dla dzieci i młodzieży. A wszystko po to aby zachęcić mieszkańców gminy do aktywnego uczestnictwa w kulturze.

Z nowym rokiem szkolnym MGOK proponuje szeroką gamę warsztatów, kursów,zajęć dla dzieci oraz dorosłych.To doskonała okazja do kreatywnego spędzania wolnego czasu, rozwijania swoich talentów i poszerzania zainteresowań. Chętni będą  mogli skorzystać z nauki gry na instrumentach dętych oraz na gitarze.  Nauka gry na instrumentach będzie odbywała się również we współpracy z Radomską Szkołą Rocka. W ofercie znajduje się również ognisko muzyczne (instrumenty klawiszowe).

Wykwalifikowana kadra będzie prowadziła warsztaty plastyczne. Oczywiście nie może zabraknąć zajęć sportowych, które zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem. Organizujemy sekcję lekkiej atletyki.

Proponujemy szkolenia z samoobrony i karate. Akademia malucha zaprasza do nauki tańca
najmłodszych, a dla nieco starszych zajęcia poprowadzą mistrzowie ze Szkoły Tańca ROCSTEP. Dorosłym oferujemy fitness-dance.

Tak szeroka oferta zajęć dodatkowych możliwa jest dzięki dofinansowaniu, które Miejsko Gminnemu Ośrodkowi Kultury zostało przekazane przez Zarząd Sejmiku Województwa Mazowieckiego.
Środki te pozwoliły na  przystosowanie i wyposażenie sal , w których odbywają się zajęcia.
Ale to nie wszystko, bowiem dofinansowanie to pozwoli jeszcze na organizację sali przeznaczonej na zajęcia warsztatowe oraz zakup mobilnej sceny.

Zapraszamy wszystkich chętnych do zapoznania się z naszą ofertą i oczywiście zachęcamy
do skorzystania z niej.


Autor: Agnieszka Warchałowska

Wyświetleń: 565
Opublikowano: 13.09.2019