Przejdź do strony

MIESZKAŃCU, SPRAWĘ W SKARYSZEWKIM URZĘDZIE MOŻESZ ZAŁATWIĆ TAKŻE ON-LINE

Szanowni Mieszkańcy,

Pomimo wprowadzonych obostrzeń związanych z objęciem naszej gminy czerwoną strefą, informujemy, iż Urząd Miasta i Gminy nie przerywa pracy i wciąż pozostaje otwarty dla petentów. Jednakże, w trosce o nas wszystkich chcielibyśmy umożliwić Państwu kontakt video z poszczególnymi urzędnikami bez wychodzenia z domu.

W tym celu uruchomiliśmy specjalną platformę ZOOM, za pomocą której każdą sprawę będą mogli Państwo omówić on-line poprzez video-konferencję. Po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub e-mail zostanie wyznaczony termin „internetowej wizyty” oraz na podany adres e-mail wysłany będzie link do spotkania. Ta forma komunikacji jest bardzo bezpieczna i wygodna, a przede wszystkim niezwykle prosta, nie wymaga kłopotliwej rejestracji.  

Abyśmy wszyscy czuli się bezpieczniej APELUJEMY o ograniczenie wizyt w urzędzie oraz o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy z poszczególnymi referatami w celu załatwienia sprawy.  

Przypominamy, że większość spraw urzędowych można zrealizować poprzez kontakt telefoniczny, mailowy, przez platformę E-PUAP, profilem zaufanym lub za pomocą podpisu elektronicznego. Więcej na ten temat https://www.gov.pl/web/gov/zaloz-profil-zaufany.

Nadal istnieje możliwość przekazania dokumentów do naszego urzędu za pomocą skrzynki podawczej, która umieszczona jest tuż przy wejściu głównym do budynku.

Wszystkie osoby przebywające w urzędzie zobowiązane są do zakrywania ust i nosa oraz o dezynfekcję rąk i pomiar temperatury przed wejściem do budynku i pozostawienie numeru kontaktowego w przypadku wykrycia zakażenia wśród pracowników.

Burmistrz Miasta i Gminy
Skaryszew
/-/ Dariusz Piątek

Wyświetleń: 286
Opublikowano: 16.10.2020