Przejdź do strony

CHRYZANTEMY DLA MIESZKAŃCÓW MIASTA I GMINY SKARYSZEW

Chryzantemy, nie tylko złociste przyozdobiły skaryszewski Rynek, skwerki i place. To kwiaty, które zostały odebrane od lokalnych producentów, za pośrednictwem ARiMR w ramach rządowej pomocy.

Rolnicy lub ogrodnicy, którzy nie sprzedali swojego towaru przez decyzję rządu o zamknięciu cmentarzy od 31 października do 2 listopada, otrzymali wsparcie od Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

12 listopada, Burmistrz Miasta i Gminy Skaryszew, Dariusz Piątek zadeklarował chęć przyjęcia ponad 800 doniczek kwiatów do udekorowania przestrzeni publicznej. Po złożeniu stosowego wniosku, wczoraj z pomocą pracowników Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Skaryszewie rozpoczęło się układanie kwiatów.

Kolorowe Chryzantemy przeznaczone są także dla Mieszkańców Miasta i Gminy Skaryszew. Mieszkańcy, którzy chcą udekorować także swoje posesje to kwiaty, które znajdują się w Rynku lub pod Urzędem w Skaryszewie są do odebrania za darmo. Bez wpisywania się na listę i wcześniejszych zgłoszeń. Wystarczy przyjść i wziąć ze sobą chryzantemę.

Autor: Joanna Sowa

Wyświetleń: 219
Opublikowano: 17.11.2020