WIELKI SUKCES MGOK-owskich WOKALISTÓW PODCZAS ELIMINACJI DO MIĘDZYNARODOWEGO FESTIWALU KOLĘD I PASTORAŁEK IM. KSIĘDZA KAZIMIERZA SZWARLIKA W BĘDZINIE

W niedzielę, 17 grudnia w sali koncertowej Urzędu Miejskiego w Radomiu odbył się KONCERT GALOWY Radomskich Spotkań z Kolędami i Pastorałkami pod hasłem "W hołdzie Księdzu Biskupowi Janowi Chrapkowi", które są jednocześnie eliminacjami do XXIV Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. Księdza Kazimierza Szwarlika w Będzinie.

Dlatego też podczas koncertu nastąpiło ogłoszenie wyników radomskich spotkań jak również wręczenie nominacji do Będzina.

Przez 3 dni w DK Idalin trwały konkursowe przesłuchania, a przed jury zaprezentowało się 67 wykonawców. Do koncertu Galowego zakwalifikowano 11 z nich wśród nich nasz DUŻY ZESPÓŁ WOKALNY prowadzony przez Piotra Markowskiego.

Podczas koncertu dziewczęta otrzymały nagrodę Pana Wojciecha Bernata - wieloletniego nauczyciela radomskiej oświaty i 1 z 6 BILETÓW - NOMINACJI DO BĘDZINA. Gratulacje dziewczyny: Patrycja Zawisza, Patrycja Jarecka, Martyna Dąbrowska, Kinga Rogala, Aleksandra Kulińska, Milena Gajos, Klaudia Janiszewska, Kasia Piwońska, Patrycja Jarecka, Julita Budzyńska.

To wielki sukces naszych wokalistek i ich wokalnego trenera oraz aranżera SKARYSZEW W FINALE MIĘDZYNARODOWEGO UZNANEGO FESTIWALU Finałowe przesłuchania w Będzinie odbędą się w dniach od 11 do 13 stycznia.

Autor: Anna Karolak

Wyświetleń: 380
Opublikowano: 19.12.2017