Przejdź do strony

SPORTOWCY ZE SKARYSZEWA NAGRODZENI W PLEBISCYCIE SPORTOWYM „ECHA DNIA”

15.jpg

W miniony piątek, 5 stycznia w sali koncertowej im. Oskara Kolberga w Radomiu rozstrzygnięty został 24. Plebiscyt Sportowy „Echa Dnia”.  Najpopularniejszą drużyną amatorską w powiecie radomskim został UKS OLIMP Skaryszew z trenerem Pawłem Pawłowskim na czele, natomiast trzecim, najpopularniejszym nauczycielem  wychowania fizycznego została Ewa Kundys.

W tegorocznej edycji Plebiscytu Sportowego „Echa Dnia”, po raz pierwszy nominowani zostali Nauczyciele Wychowania Fizycznego - 71 osób oraz 65 nominacji w kategorii Amatorska Drużyna Roku. Część nominowała kapituła redakcyjna, część zgłosili czytelnicy "Echa Dnia" i kibice. W powiatach można było głosować poprzez portal Echa Dnia, sms oraz facebooka.

Wśród tak ogromnej konkurencji w powiecie radomskim zauważone zostały wysiłki i sukcesy naszych skaryszewskich sportowców.

I tak, na najwyższym stopniu podium, zdobywając tytuł „Najpopularniejszej Drużyny Amatorskiej Powiatu Radomskiego” uplasowała się siatkarska drużyna UKS OLIMP Skaryszew, która od kilku lat mocno trzyma się w siatkarskiej III lidze mazowiecko-warszawskiej. Od początku istnienia zespołu trenerem jest Pan Paweł Pawłowski, nauczyciel wychowania fizycznego w Zespole Szkół w Skaryszewie. Drużynie zawdzięczamy również to, że na skaryszewskiej hali możemy oglądać profesjonalnie zorganizowane siatkarskie wydarzenia i poczuć prawdziwie siatkarskie emocje.

Trzecim, „Najpopularniejszym Nauczycielem Wychowania Fizycznego Powiatu Radomskiego” została Pani Ewa Kundys, która obecnie uczy w Zespole Szkół w Skaryszewie oraz w szkole podstawowej w Makowcu. Pani Ewa od lat prowadzi w szkołach zespoły Cheerleaders tworząc oryginalne taneczne widowiska, ale także układy choreograficzne do tańców klasycznych, takich jak polonez czy też walc. Dodatkowo jest instruktorką aero-zumby w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Skaryszewie. A ostatnio stworzyła także młodzieżowy zespół taneczny przy MGOK w Skaryszewie, tym razem „Na Ludowo”.

Serdecznie gratulujemy naszym sportowcom oraz życzymy kolejnych takich sukcesów.

Podczas tegorocznego Plebiscytu odnajdujemy jeszcze jeden wątek skaryszewski. Sportowy Bal odbył się w Hotel & Restauracja „Leśny Dwór” w Skaryszewie, na którym bawiło się ponad 300-tu gości.  

Autor: Joanna Sowa

Wyświetleń: 555
Opublikowano: 10.01.2018