Przejdź do strony

ZWYCIĘSKI CHOMENTÓW! HISTORYCZNA WYGRANA Z SZYDŁOWCEM!

21 stycznia 2018r. hali w Mirowie odbył się Turniej Piłki Nożnej o puchar Wójta Gminy Mirów. Organizatorem turnieju była miejscowa Gryfia Mirów. W turnieju wzięło udział 7 drużyn: Hubertus Chomentów, Gryfia Mirów I, Gryfia Mirów II, KS Jastrząb, Hubal Chlewiska, Szydłowianka Szydłowiec, LUKS Ruda Wielka. Rozgrywki odbywały się w większości w przyjaznej atmosferze, mimo zaciętej rywalizacji. Zawody obserwowało z zainteresowaniem wielu mieszkańców Mirowa i okolic.

Drużyny zostały podzielone na 2 grupy. W grupie trafiliśmy na drużyny Mirów II, Szydłowianka Szydłowiec, Hubal Chlewiska. Pierwszy mecz Rozgrywaliśmy z drużyną z Mirowa, którą bez większych problemów pokonujemy 1-3. Kolejny mecz to gra z mocniejszym rywalem, jakim jest Szydłowianka. Warto przypomnieć że drużyna z Szydłowca na co dzień występuje w Campeon Lidze Okręgowej. Mecz od początku nie układał się po naszej myśli i już po 5 minutach przegrywamy 2-0. Zdołaliśmy wyrównać, lecz to zawodnicy Szydłowianki cieszyli się z ostatecznego zwycięstwa 3-2. Ostatnim rywalem grupowym był Hubal. Po pełnym emocji meczu remisujemy w ostatnich sekundach 4-4 i to my trafiamy do Półfinałów z drugiego miejsca. W półfinale trafiliśmy na pierwszą drużynę gospodarzy. Zaczynamy uważnie w obronie, nie pozwalając oddawać celnych strzałów i gramy z kontry, co przynosi szybkie efekty. Już w 5 minucie wygrywamy 0-3. Stan licznika do końca spotkania uległ niewielkiej korekcie, wygrywamy ostatecznie 1-4. Odsyłamy drużynę gospodarzy z kwitkiem i to my trafiamy do finału. Jak się okazało nasza grupa okazała się mocniejsza, gdyż w drugim półfinale Szydłowianka pokonała Rude Wielką 3-1. Finałowy mecz rozpoczyna się fatalnie dla nas. Po 2 strzałach ze względnie dalekiej odległości przegrywamy 2-0. Powtórzyła się początkowa faza z grupowej rywalizacji. Zaczęliśmy gonić wynik, czego efektem była strzelona bramka na 2-1. Po chwili przegrywamy 3-1. Jednak nasza drużyna nie z takich opresji wychodziła. Frontalnymi atakami przyciskaliśmy Szydłowiankę i to my na minute przed końcem wygrywaliśmy 3-4. Do końca finału nie pozwoliliśmy sobie już wyrwać wygranej. Po pełnym walki finale HUBERTUS CHOMENTÓW WYGRYWA TURNIEJ. Strzelcem turnieju został Patryk Skura z 7 trafieniami, a bił się o koronę króla strzelców z innym zawodnikiem naszej drużyny Damianem Grzmilem, który na swoim koncie zanotował 6 goli. Zwycięski skład: Trener: Paweł Piasek Patryk Skura, Damian Grzmil, Hubert Jastrzębski, Daniel Lutek, Rafał Marchewka, Piotr Gębczyk, Tomasz Białecki, Łukasz Banaszek, Robert Jarząbek, Podziękowania dla organizatorów Gryfii Mirów za świetnie zorganizowany turniej. (http://hubertuschomentow.futbolowo.pl)
Drużyny zostały podzielone na 2 grupy. W grupie trafiliśmy na drużyny Mirów II, Szydłowianka Szydłowiec, Hubal Chlewiska. Pierwszy mecz Rozgrywaliśmy z drużyną z Mirowa, którą bez większych problemów pokonujemy 1-3. Kolejny mecz to gra z mocniejszym rywalem, jakim jest Szydłowianka. Warto przypomnieć że drużyna z Szydłowca na co dzień występuje w Campeon Lidze Okręgowej. Mecz od początku nie układał się po naszej myśli i już po 5 minutach przegrywamy 2-0. Zdołaliśmy wyrównać, lecz to zawodnicy Szydłowianki cieszyli się z ostatecznego zwycięstwa 3-2. Ostatnim rywalem grupowym był Hubal. Po pełnym emocji meczu remisujemy w ostatnich sekundach 4-4 i to my trafiamy do Półfinałów z drugiego miejsca. W półfinale trafiliśmy na pierwszą drużynę gospodarzy. Zaczynamy uważnie w obronie, nie pozwalając oddawać celnych strzałów i gramy z kontry, co przynosi szybkie efekty. Już w 5 minucie wygrywamy 0-3. Stan licznika do końca spotkania uległ niewielkiej korekcie, wygrywamy ostatecznie 1-4. Odsyłamy drużynę gospodarzy z kwitkiem i to my trafiamy do finału. Jak się okazało nasza grupa okazała się mocniejsza, gdyż w drugim półfinale Szydłowianka pokonała Rude Wielką 3-1. Finałowy mecz rozpoczyna się fatalnie dla nas. Po 2 strzałach ze względnie dalekiej odległości przegrywamy 2-0. Powtórzyła się początkowa faza z grupowej rywalizacji. Zaczęliśmy gonić wynik, czego efektem była strzelona bramka na 2-1. Po chwili przegrywamy 3-1. Jednak nasza drużyna nie z takich opresji wychodziła. Frontalnymi atakami przyciskaliśmy Szydłowiankę i to my na minute przed końcem wygrywaliśmy 3-4. Do końca finału nie pozwoliliśmy sobie już wyrwać wygranej. Po pełnym walki finale HUBERTUS CHOMENTÓW WYGRYWA TURNIEJ. Strzelcem turnieju został Patryk Skura z 7 trafieniami, a bił się o koronę króla strzelców z innym zawodnikiem naszej drużyny Damianem Grzmilem, który na swoim koncie zanotował 6 goli. Zwycięski skład: Trener: Paweł Piasek Patryk Skura, Damian Grzmil, Hubert Jastrzębski, Daniel Lutek, Rafał Marchewka, Piotr Gębczyk, Tomasz Białecki, Łukasz Banaszek, Robert Jarząbek, Podziękowania dla organizatorów Gryfii Mirów za świetnie zorganizowany turniej.
Drużyny zostały podzielone na 2 grupy. W grupie trafiliśmy na drużyny Mirów II, Szydłowianka Szydłowiec, Hubal Chlewiska. Pierwszy mecz Rozgrywaliśmy z drużyną z Mirowa, którą bez większych problemów pokonujemy 1-3. Kolejny mecz to gra z mocniejszym rywalem, jakim jest Szydłowianka. Warto przypomnieć że drużyna z Szydłowca na co dzień występuje w Campeon Lidze Okręgowej. Mecz od początku nie układał się po naszej myśli i już po 5 minutach przegrywamy 2-0. Zdołaliśmy wyrównać, lecz to zawodnicy Szydłowianki cieszyli się z ostatecznego zwycięstwa 3-2. Ostatnim rywalem grupowym był Hubal. Po pełnym emocji meczu remisujemy w ostatnich sekundach 4-4 i to my trafiamy do Półfinałów z drugiego miejsca. W półfinale trafiliśmy na pierwszą drużynę gospodarzy. Zaczynamy uważnie w obronie, nie pozwalając oddawać celnych strzałów i gramy z kontry, co przynosi szybkie efekty. Już w 5 minucie wygrywamy 0-3. Stan licznika do końca spotkania uległ niewielkiej korekcie, wygrywamy ostatecznie 1-4. Odsyłamy drużynę gospodarzy z kwitkiem i to my trafiamy do finału. Jak się okazało nasza grupa okazała się mocniejsza, gdyż w drugim półfinale Szydłowianka pokonała Rude Wielką 3-1. Finałowy mecz rozpoczyna się fatalnie dla nas. Po 2 strzałach ze względnie dalekiej odległości przegrywamy 2-0. Powtórzyła się początkowa faza z grupowej rywalizacji. Zaczęliśmy gonić wynik, czego efektem była strzelona bramka na 2-1. Po chwili przegrywamy 3-1. Jednak nasza drużyna nie z takich opresji wychodziła. Frontalnymi atakami przyciskaliśmy Szydłowiankę i to my na minute przed końcem wygrywaliśmy 3-4. Do końca finału nie pozwoliliśmy sobie już wyrwać wygranej. Po pełnym walki finale HUBERTUS CHOMENTÓW WYGRYWA TURNIEJ. Strzelcem turnieju został Patryk Skura z 7 trafieniami, a bił się o koronę króla strzelców z innym zawodnikiem naszej drużyny Damianem Grzmilem, który na swoim koncie zanotował 6 goli. Zwycięski skład: Trener: Paweł Piasek Patryk Skura, Damian Grzmil, Hubert Jastrzębski, Daniel Lutek, Rafał Marchewka, Piotr Gębczyk, Tomasz Białecki, Łukasz Banaszek, Robert Jarząbek, Podziękowania dla organizatorów Gryfii Mirów za świetnie zorganizowany turniej. (http://hubertuschomentow.futbolowo.pl)vv
Drużyny zostały podzielone na 2 grupy. W grupie trafiliśmy na drużyny Mirów II, Szydłowianka Szydłowiec, Hubal Chlewiska. Pierwszy mecz Rozgrywaliśmy z drużyną z Mirowa, którą bez większych problemów pokonujemy 1-3. Kolejny mecz to gra z mocniejszym rywalem, jakim jest Szydłowianka. Warto przypomnieć że drużyna z Szydłowca na co dzień występuje w Campeon Lidze Okręgowej. Mecz od początku nie układał się po naszej myśli i już po 5 minutach przegrywamy 2-0. Zdołaliśmy wyrównać, lecz to zawodnicy Szydłowianki cieszyli się z ostatecznego zwycięstwa 3-2. Ostatnim rywalem grupowym był Hubal. Po pełnym emocji meczu remisujemy w ostatnich sekundach 4-4 i to my trafiamy do Półfinałów z drugiego miejsca. W półfinale trafiliśmy na pierwszą drużynę gospodarzy. Zaczynamy uważnie w obronie, nie pozwalając oddawać celnych strzałów i gramy z kontry, co przynosi szybkie efekty. Już w 5 minucie wygrywamy 0-3. Stan licznika do końca spotkania uległ niewielkiej korekcie, wygrywamy ostatecznie 1-4. Odsyłamy drużynę gospodarzy z kwitkiem i to my trafiamy do finału. Jak się okazało nasza grupa okazała się mocniejsza, gdyż w drugim półfinale Szydłowianka pokonała Rude Wielką 3-1. Finałowy mecz rozpoczyna się fatalnie dla nas. Po 2 strzałach ze względnie dalekiej odległości przegrywamy 2-0. Powtórzyła się początkowa faza z grupowej rywalizacji. Zaczęliśmy gonić wynik, czego efektem była strzelona bramka na 2-1. Po chwili przegrywamy 3-1. Jednak nasza drużyna nie z takich opresji wychodziła. Frontalnymi atakami przyciskaliśmy Szydłowiankę i to my na minute przed końcem wygrywaliśmy 3-4. Do końca finału nie pozwoliliśmy sobie już wyrwać wygranej. Po pełnym walki finale HUBERTUS CHOMENTÓW WYGRYWA TURNIEJ. Strzelcem turnieju został Patryk Skura z 7 trafieniami, a bił się o koronę króla strzelców z innym zawodnikiem naszej drużyny Damianem Grzmilem, który na swoim koncie zanotował 6 goli. Zwycięski skład: Trener: Paweł Piasek Patryk Skura, Damian Grzmil, Hubert Jastrzębski, Daniel Lutek, Rafał Marchewka, Piotr Gębczyk, Tomasz Białecki, Łukasz Banaszek, Robert Jarząbek, Podziękowania dla organizatorów Gryfii Mirów za świetnie zorganizowany turniej. (http://hubertuschomentow.futbolowo.pl)
Drużyny zostały podzielone na 2 grupy. W grupie trafiliśmy na drużyny Mirów II, Szydłowianka Szydłowiec, Hubal Chlewiska. Pierwszy mecz Rozgrywaliśmy z drużyną z Mirowa, którą bez większych problemów pokonujemy 1-3. Kolejny mecz to gra z mocniejszym rywalem, jakim jest Szydłowianka. Warto przypomnieć że drużyna z Szydłowca na co dzień występuje w Campeon Lidze Okręgowej. Mecz od początku nie układał się po naszej myśli i już po 5 minutach przegrywamy 2-0. Zdołaliśmy wyrównać, lecz to zawodnicy Szydłowianki cieszyli się z ostatecznego zwycięstwa 3-2. Ostatnim rywalem grupowym był Hubal. Po pełnym emocji meczu remisujemy w ostatnich sekundach 4-4 i to my trafiamy do Półfinałów z drugiego miejsca. W półfinale trafiliśmy na pierwszą drużynę gospodarzy. Zaczynamy uważnie w obronie, nie pozwalając oddawać celnych strzałów i gramy z kontry, co przynosi szybkie efekty. Już w 5 minucie wygrywamy 0-3. Stan licznika do końca spotkania uległ niewielkiej korekcie, wygrywamy ostatecznie 1-4. Odsyłamy drużynę gospodarzy z kwitkiem i to my trafiamy do finału. Jak się okazało nasza grupa okazała się mocniejsza, gdyż w drugim półfinale Szydłowianka pokonała Rude Wielką 3-1. Finałowy mecz rozpoczyna się fatalnie dla nas. Po 2 strzałach ze względnie dalekiej odległości przegrywamy 2-0. Powtórzyła się początkowa faza z grupowej rywalizacji. Zaczęliśmy gonić wynik, czego efektem była strzelona bramka na 2-1. Po chwili przegrywamy 3-1. Jednak nasza drużyna nie z takich opresji wychodziła. Frontalnymi atakami przyciskaliśmy Szydłowiankę i to my na minute przed końcem wygrywaliśmy 3-4. Do końca finału nie pozwoliliśmy sobie już wyrwać wygranej. Po pełnym walki finale HUBERTUS CHOMENTÓW WYGRYWA TURNIEJ. Strzelcem turnieju został Patryk Skura z 7 trafieniami, a bił się o koronę króla strzelców z innym zawodnikiem naszej drużyny Damianem Grzmilem, który na swoim koncie zanotował 6 goli. Zwycięski skład: Trener: Paweł Piasek Patryk Skura, Damian Grzmil, Hubert Jastrzębski, Daniel Lutek, Rafał Marchewka, Piotr Gębczyk, Tomasz Białecki, Łukasz Banaszek, Robert Jarząbek, Podziękowania dla organizatorów Gryfii Mirów za świetnie zorganizowany turniej. (http://hubertuschomentow.futbolowo.pl)
Drużyny zostały podzielone na 2 grupy. W grupie trafiliśmy na drużyny Mirów II, Szydłowianka Szydłowiec, Hubal Chlewiska. Pierwszy mecz Rozgrywaliśmy z drużyną z Mirowa, którą bez większych problemów pokonujemy 1-3. Kolejny mecz to gra z mocniejszym rywalem, jakim jest Szydłowianka. Warto przypomnieć że drużyna z Szydłowca na co dzień występuje w Campeon Lidze Okręgowej. Mecz od początku nie układał się po naszej myśli i już po 5 minutach przegrywamy 2-0. Zdołaliśmy wyrównać, lecz to zawodnicy Szydłowianki cieszyli się z ostatecznego zwycięstwa 3-2. Ostatnim rywalem grupowym był Hubal. Po pełnym emocji meczu remisujemy w ostatnich sekundach 4-4 i to my trafiamy do Półfinałów z drugiego miejsca. W półfinale trafiliśmy na pierwszą drużynę gospodarzy. Zaczynamy uważnie w obronie, nie pozwalając oddawać celnych strzałów i gramy z kontry, co przynosi szybkie efekty. Już w 5 minucie wygrywamy 0-3. Stan licznika do końca spotkania uległ niewielkiej korekcie, wygrywamy ostatecznie 1-4. Odsyłamy drużynę gospodarzy z kwitkiem i to my trafiamy do finału. Jak się okazało nasza grupa okazała się mocniejsza, gdyż w drugim półfinale Szydłowianka pokonała Rude Wielką 3-1. Finałowy mecz rozpoczyna się fatalnie dla nas. Po 2 strzałach ze względnie dalekiej odległości przegrywamy 2-0. Powtórzyła się początkowa faza z grupowej rywalizacji. Zaczęliśmy gonić wynik, czego efektem była strzelona bramka na 2-1. Po chwili przegrywamy 3-1. Jednak nasza drużyna nie z takich opresji wychodziła. Frontalnymi atakami przyciskaliśmy Szydłowiankę i to my na minute przed końcem wygrywaliśmy 3-4. Do końca finału nie pozwoliliśmy sobie już wyrwać wygranej. Po pełnym walki finale HUBERTUS CHOMENTÓW WYGRYWA TURNIEJ. Strzelcem turnieju został Patryk Skura z 7 trafieniami, a bił się o koronę króla strzelców z innym zawodnikiem naszej drużyny Damianem Grzmilem, który na swoim koncie zanotował 6 goli. Zwycięski skład: Trener: Paweł Piasek Patryk Skura, Damian Grzmil, Hubert Jastrzębski, Daniel Lutek, Rafał Marchewka, Piotr Gębczyk, Tomasz Białecki, Łukasz Banaszek, Robert Jarząbek, Podziękowania dla organizatorów Gryfii Mirów za świetnie zorganizowany turniej. (http://hubertuschomentow.futbolowo.pl)
Drużyny zostały podzielone na 2 grupy. W grupie trafiliśmy na drużyny Mirów II, Szydłowianka Szydłowiec, Hubal Chlewiska. Pierwszy mecz Rozgrywaliśmy z drużyną z Mirowa, którą bez większych problemów pokonujemy 1-3. Kolejny mecz to gra z mocniejszym rywalem, jakim jest Szydłowianka. Warto przypomnieć że drużyna z Szydłowca na co dzień występuje w Campeon Lidze Okręgowej. Mecz od początku nie układał się po naszej myśli i już po 5 minutach przegrywamy 2-0. Zdołaliśmy wyrównać, lecz to zawodnicy Szydłowianki cieszyli się z ostatecznego zwycięstwa 3-2. Ostatnim rywalem grupowym był Hubal. Po pełnym emocji meczu remisujemy w ostatnich sekundach 4-4 i to my trafiamy do Półfinałów z drugiego miejsca. W półfinale trafiliśmy na pierwszą drużynę gospodarzy. Zaczynamy uważnie w obronie, nie pozwalając oddawać celnych strzałów i gramy z kontry, co przynosi szybkie efekty. Już w 5 minucie wygrywamy 0-3. Stan licznika do końca spotkania uległ niewielkiej korekcie, wygrywamy ostatecznie 1-4. Odsyłamy drużynę gospodarzy z kwitkiem i to my trafiamy do finału. Jak się okazało nasza grupa okazała się mocniejsza, gdyż w drugim półfinale Szydłowianka pokonała Rude Wielką 3-1. Finałowy mecz rozpoczyna się fatalnie dla nas. Po 2 strzałach ze względnie dalekiej odległości przegrywamy 2-0. Powtórzyła się początkowa faza z grupowej rywalizacji. Zaczęliśmy gonić wynik, czego efektem była strzelona bramka na 2-1. Po chwili przegrywamy 3-1. Jednak nasza drużyna nie z takich opresji wychodziła. Frontalnymi atakami przyciskaliśmy Szydłowiankę i to my na minute przed końcem wygrywaliśmy 3-4. Do końca finału nie pozwoliliśmy sobie już wyrwać wygranej. Po pełnym walki finale HUBERTUS CHOMENTÓW WYGRYWA TURNIEJ. Strzelcem turnieju został Patryk Skura z 7 trafieniami, a bił się o koronę króla strzelców z innym zawodnikiem naszej drużyny Damianem Grzmilem, który na swoim koncie zanotował 6 goli. Zwycięski skład: Trener: Paweł Piasek Patryk Skura, Damian Grzmil, Hubert Jastrzębski, Daniel Lutek, Rafał Marchewka, Piotr Gębczyk, Tomasz Białecki, Łukasz Banaszek, Robert Jarząbek, Podziękowania dla organizatorów Gryfii Mirów za świetnie zorganizowany turniej. (http://hubertuschomentow.futbolowo.pl)
Drużyny zostały podzielone na 2 grupy. W grupie trafiliśmy na drużyny Mirów II, Szydłowianka Szydłowiec, Hubal Chlewiska. Pierwszy mecz Rozgrywaliśmy z drużyną z Mirowa, którą bez większych problemów pokonujemy 1-3. Kolejny mecz to gra z mocniejszym rywalem, jakim jest Szydłowianka. Warto przypomnieć że drużyna z Szydłowca na co dzień występuje w Campeon Lidze Okręgowej. Mecz od początku nie układał się po naszej myśli i już po 5 minutach przegrywamy 2-0. Zdołaliśmy wyrównać, lecz to zawodnicy Szydłowianki cieszyli się z ostatecznego zwycięstwa 3-2. Ostatnim rywalem grupowym był Hubal. Po pełnym emocji meczu remisujemy w ostatnich sekundach 4-4 i to my trafiamy do Półfinałów z drugiego miejsca. W półfinale trafiliśmy na pierwszą drużynę gospodarzy. Zaczynamy uważnie w obronie, nie pozwalając oddawać celnych strzałów i gramy z kontry, co przynosi szybkie efekty. Już w 5 minucie wygrywamy 0-3. Stan licznika do końca spotkania uległ niewielkiej korekcie, wygrywamy ostatecznie 1-4. Odsyłamy drużynę gospodarzy z kwitkiem i to my trafiamy do finału. Jak się okazało nasza grupa okazała się mocniejsza, gdyż w drugim półfinale Szydłowianka pokonała Rude Wielką 3-1. Finałowy mecz rozpoczyna się fatalnie dla nas. Po 2 strzałach ze względnie dalekiej odległości przegrywamy 2-0. Powtórzyła się początkowa faza z grupowej rywalizacji. Zaczęliśmy gonić wynik, czego efektem była strzelona bramka na 2-1. Po chwili przegrywamy 3-1. Jednak nasza drużyna nie z takich opresji wychodziła. Frontalnymi atakami przyciskaliśmy Szydłowiankę i to my na minute przed końcem wygrywaliśmy 3-4. Do końca finału nie pozwoliliśmy sobie już wyrwać wygranej. Po pełnym walki finale HUBERTUS CHOMENTÓW WYGRYWA TURNIEJ. Strzelcem turnieju został Patryk Skura z 7 trafieniami, a bił się o koronę króla strzelców z innym zawodnikiem naszej drużyny Damianem Grzmilem, który na swoim koncie zanotował 6 goli. Zwycięski skład: Trener: Paweł Piasek Patryk Skura, Damian Grzmil, Hubert Jastrzębski, Daniel Lutek, Rafał Marchewka, Piotr Gębczyk, Tomasz Białecki, Łukasz Banaszek, Robert Jarząbek, Podziękowania dla organizatorów Gryfii Mirów za świetnie zorganizowany turniej. (http://hubertuschomentow.futbolowo.pl)

Autor: KS Chomentów HUBERTUS

 

Wyświetleń: 499
Opublikowano: 30.01.2018