Przejdź do strony

JUDOCY NA WIELKOPOLSCE

Miniona niedziela była słoneczna na zewnątrz i w hali. Judocy z UKS OLIMP: Kamila Kasińska, Nikola Woźniak, Jakub Ostrowski i Wiktor Celej 8 kwietnia reprezentowali nasze miasto na Wielkopolsce w Tuliszkowie. Odbyły się tam VII Otwarte Mistrzostwa Judo Dzieci i Młodzików jako turniej rankingowy Wielkopolski.

Długa i męcząca podróż nie przeszkodziła naszym zawodnikom wygrywać walki i zdobywać medale. Z wyprawy przywieźli dwa brązowe i jeden złoty oraz niezapomniane wrażenia ze spotkania z odtwórcą roli Ursusa w filmie "Quo Vadis" Jerzego Kawalerowicza. Spotkanie z dwukrotnym mistrzem świata i uczestnikiem Igrzysk Olimpijskich w Barcelonie, Atlancie i Sydney Rafałem Kubackim, pozostanie na długo w pamięci młodych adeptów judo. Pozyskanie autografu i wspólna fotografia z mistrzem będzie piękną pamiątką i wspaniałym dodatkiem do zdobytych dyplomów i medali.

Autor: Jacek Iwański

 

Wyświetleń: 630
Opublikowano: 10.04.2018