DZIEWCZĘTA Z TARGOWEJ KOLEJNY RAZ W FINALE OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU

Już po raz drugi dziewczęta uczęszczające na warsztaty plastyczne organizowane przez Stowarzyszenie "Aktywni na Targowej" znalazły się w ścisłym finale Ogólnopolskiego Konkursu organizowanego przez Starostwo Powiatowe w Gnieźnie.

W tym roku tematem przewodnim była 100 rocznica Powstania Wielkopolskiego (ze szczególnym uwzględnieniem kontekstu gnieźnieńskiego), zaś formą wyrazu 100 sekundowy spot.

Dziewczynki, pod czujnym okiem animatorki zajęć Pani Marii Ostrowskiej, pilnie przygotowywały się do tego konkursu. Zeszłoroczna wygrana bardzo zmotywowała uczestniczki, wobec czego z dużym zacięciem poszukiwały informacji i zdjęć, wymyślały scenariusze. Nie było to jednak łatwe. Dużo informacji, krótki czas nagrania.

Udało się. Nasz spot trafił na konkurs. Dni oczekiwań. Wreszcie wyniki. I ku naszemu zaskoczeniu "za wkład i zaangażowanie oraz - w sposób szczególny- za spełnienie pkt 2 regulaminu konkursu, Jury postanowiło wyróżnić jedną z prac. Za ujęcie w spocie kontekstu gnieźnieńskiego, grupa ze Stowarzyszenia Aktywni na Targowej ze Skaryszewa jest zwolniona z udziału w głosowaniu, gdyż swoją pracą zagwarantowała sobie miejsce w finale i udział w wycieczce do Gniezna."

Wielka radość i niedowierzanie, bo pamiętaliśmy jaka walka toczyła się w zeszłym roku, gdy zabiegaliśmy o każdy możliwy głos internautów. Teraz zostaje nam tylko życzyć powodzenia innym grupom. My już spokojni czekamy na wrzesień i kolejną przygodę w "MIEŚCIE KRÓLÓW".

W tym miejscu pragniemy złożyć wielkie podziękowania Panom DANIELOWI ROGALI oraz TOMASZOWI GÓŹDZIOWI za wszelką pomoc w przygotowaniu nagrania spotu.

Zapraszamy do obejrzenia naszego spotu.

Tekst: Agnieszka Ruszczyk
Zdjęcia: Agnieszka Ruszczyk, Daniel Rogala, Dominika Nowak, Joanna Banaszek

Wyświetleń: 460
Opublikowano: 21.05.2018