Przejdź do strony

Puchar jest nasz Skaryszew zwycięzcą regionalnego turnieju „Piłkarska Kadra Czeka”

Bardzo miłą niespodziankę sprawili podopieczni trenera Jacka Sadkowskiego, awansując do finału turnieju piłkarskiego „Piłkarska kadra czeka” rozgrywanego w Skaryszewie.
Nasi młodzi piłkarze w finale, spotkali się z reprezentacją Iłży. Początek meczu nie zapowiadał się dobrze dla Skaryszewa, bo przewagę mieli goście i prowadzili 0:1. Dopiero z biegiem czasu, gra się wyrównała i schodząc na przerwę na tablicy widniał wynik 1:3. Po przewie, jedenastka ze Skaryszewa nadal jest zespołem dominującym i kontroluję grę. Ostatecznie mecz się kończy wynikiem 5 : 2.
Teraz czaka nas finał wojewódzki, który rozegrany zostanie 15 czerwca w Nadarzynie. Oprócz Skaryszewa, ziemię radomską reprezentować będą dziewczęta z Iłży, które wcześniej już wywalczyły sobie awans do finału.
Ogólnopolski Turniej Piłkarska Kadra Czeka rozgrywany jest od 1994. Przekaz turnieju to po-pu¬la¬ry¬zacja pił¬ki noż¬nej wśród mło¬dzie¬ży ze śro¬do¬wi¬ska wiej¬skie¬go i ma¬łych mia¬ste¬czek w celu poszukiwani talentów piłkarskich. Właśnie podczas jednego z takich turniejów swoją piłkarską przygodę rozpoczął Łukasz Piszczek, zawodnik Borussi Dortmund jednocześnie obrońca kadry reprezentacji Polski.

Wyświetleń: 365
Opublikowano: 1.06.2018