Przejdź do strony

BO DZIECKIEM JEST SIE PRZEZ CAŁE ŻYCIE - PIKNIK Z OKAZJI DNIA DZIECKA

Moc atrakcji dla małych i większych, znakomita pogoda i uśmiechnięte dziecięce twarze. To wszystko mogliśmy odnaleźć na skaryszewskim stadionie podczas Pikniku z okazji Dnia Dziecka.  W czasie festynu stadion przypominał  wielki, kolorowy plac zabaw. Do dyspozycji dzieci były: 3 olbrzymie zjeżdżalnie, 2 zamki do skakania, 2 karuzele i kolejka dla najmłodszych, basen z kulami wodnymi, euro-bungee, szachy plenerowe i stoliki z kolorowankami.

Do tego na scenie super humorystyczne show muzyczno-taneczne "Wesołe Szczurki", a także  konkursy ze słodkimi nagrodami,  pokazy tańca dzieci z MGOK, występ cheerleaderek  z Gimnazjum w Skaryszewie i Makowcu, a także pokaz karate i sztuk walk w wykonaniu Fight Club Skaryszew. Tradycyjnie skaryszewski MGOK starał się żeby dla dzieci był to niezapomniany dzień, mamy nadzieję , że się udało.

Serdeczne dziękujemy za pomoc dh Pawłowi Tuzinkowi, dh Rafałowi Karolakowi i jednostce OSP Chomentów Puszcz za pomoc organizacyjną. Dziękujemy także Pani Ewie Kundys i Panu Arturowi Rutkowskiemu  za przygotowanie pokazu.

Autor: Anna Karolak

Wyświetleń: 279
Opublikowano: 5.06.2018