Przejdź do strony

PRZEDSIĘBIORCO, PROMUJ SIĘ PODCZAS SKARYSZEWSKIEJ WYSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

dsc_1054.jpg

Dni Skaryszewa to coroczne święto, które od kilkunastu lat łączy pod jednym logo, w tym samym czasie kilka imprez o ugruntowanej pozycji, a mianowicie Dzień Sportu, prestiżową Wystawę Koni oraz niedzielny Koncert Galowy, podczas którego na estradzie wystąpi m.in. zespół Playboys i Sławomir. Podczas Dni Skaryszewa będziemy także promować skaryszewskich przedsiębiorców, po raz drugi, na skaryszewskim stadionie będzie można zaprezentować swoją firmę.

Gmina Skaryszew jest jedną z tych gmin, w których przedsiębiorczość  wciąż rozwija się w dynamicznym tempie. Dlatego też, pokazujemy potencjał jaki tkwi w lokalnych przedsiębiorcach. Wystawa będzie znakomitą formą promocji bezpośredniej, a także sposobnością do rozmów i wymiany doświadczeń oraz przykładem aktywności gospodarczej, społecznej i integracji w środowisku lokalnych przedsiębiorców. Będzie dawała nie tylko możliwość dotarcia do szerokiego grona klientów, ale przede wszystkim umożliwi mieszkańcom miasta i gminy oraz okolic zapoznania się z ofertą oraz kierunkami rozwoju firm naszego regionu. Wystawa to także doskonały sposób na mocny start dla osób rozpoczynających karierę przedsiębiorcy.

Zainteresowanych przedsiębiorców zapraszamy do zaprezentowania swojej firmy podczas Skaryszewskiej Wystawy Przedsiębiorców, która odbędzie się w ramach Dni Skaryszewa, w niedzielę, 8 lipca 2018r.

DLA PRZEDSIĘBIORCÓW OFERUJEMY BEZPŁATNIE:

- powierzchnię wystawową /z dostępem do energii elektrycznej/;

- miejsce reklamowe w katalogu promocyjnym, zawierającym krótką charakterystykę firmy oraz jej ofertę dla klienta;

- reklamę w  katalogu firm i instytucji na stronie internetowej Miasta i Gminy Skaryszew;

- ponadto informacja o wystawcach umieszczona będzie w lokalnych mediach, na plakatach i ulotkach promujących Dni Skaryszewa oraz innych materiałach promujących tegoroczne święto naszego miasta.

Utworzona zostanie także specjalna STREFA PRZEDSIĘBIORCY, w której obecni będą przedstawiciele instytucji wspierających rozwój przedsiębiorczości. W tym miejscu swoje kroki będą mogli skierować wszyscy planujący otworzyć własną działalność gospodarczą, jak również osoby posiadające własne firmy, które potrzebują wsparcia finansowego lub merytorycznego.

Dzień Przedsiębiorczości będzie okazją do promocji oferowanych produktów lub usług, ale także prezentowania regionalnych firm, które odniosły sukces. A dla mieszkańców będzie dobrym przykładem na to, że warto być przedsiębiorczym. I, co ważne, jest to też sygnał, że przedsiębiorcy w naszym regionie czują się dobrze, że panuje tu dobra atmosfera dla biznesu.

ZGŁOŚ SWÓJ UDZIAŁ

Aby zgłosić swój udział w Dniu Przedsiębiorczości należy do 29 czerwca wypełnić kartę zgłoszeniową oraz złożyć ją w Urzędzie Miasta i Gminy w Skaryszewie, pokój nr 20 lub wysłać na adres e-mail: promocja@skaryszew.pl. Więcej informacji na temat wystawy przedsiębiorczości można uzyskać również pod numerem telefonu: 48/ 610-30-89 wew.120.

Wyświetleń: 1105
Opublikowano: 26.06.2018