Przejdź do strony

BIEGALIŚMY PO MAKOWIE Z NAJSZYBSZYM CHŁOPAKIEM W GMINIE SKARYSZEW I JEDNYM Z NAJSZYBSZYCH W REGIONIE - KAMILEM WALCZYKIEM - ZABIEGANY SKARYSZEW W POSZUKIWANIU BIEGOWYCH TRAS

W pogodne, piątkowe popołudnie 21 września spotkaliśmy się w i w pięknej scenerii parku dworskiego w Makowie, gdzie mieszka NAJSZYBSZY ZABIEGANY ZAWODNIK naszego stowarzyszenia KAMIL WALCZYK. Kamil pomimo, że spotkanie z bieganiem rozpoczął zaledwie rok temu jest już w biegowej elicie regionu. Na "swym koncie" ma wybiegane zwycięstwa w dużych, prestiżowych biegach. Biega pod banderą Zabieganego Skaryszewa i bezsprzecznie przyczynia się do pozytywnej promocji naszego miasta i gminy. Dodatkowo poznaliśmy biegowe trasy w Makowie. Do zobaczenie w kolejnych miejscowościach.

Autor: Anna Karolak

Wyświetleń: 438
Opublikowano: 9.10.2018