Przejdź do strony

WARSZTATOWICZE Z TARGOWEJ LAUREATAMI KONKURSU ORGANIZOWANEGO PRZEZ MUZEUM WSI RADOMSKIEJ

Warsztatowicze ze Stowarzyszenia „Aktywni na Targowej” kolejny raz znaleźli się wśród nagrodzonych w konkursie na „Najpiękniejszą ozdobę choinkową” rokrocznie organizowanym przez Muzeum Wsi Radomskiej. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 2 lutego 2019 roku w zabytkowym dworze z Brzezic, tuż po uroczystej mszy z okazji Święta Matki Boskiej Gromnicznej.

Na konkurs wpłynęło w sumie 209 prac, z czego 11 było wykonanych przez podopiecznych Pani Marii Ostrowskiej prowadzącej warsztaty plastyczne na Targowej w Skaryszewie.

W kategorii na Tradycyjną ozdobę choinkową: w przedziale klasowym klas IV-V: I miejsce otrzymała Julia Kozuj, zaś III miejsca równorzędnie Agata Pajdzińska oraz Aleksandra Banaszek.

W przedziale klasowym klas VI-VIII: I miejsce Dominika Nowak, II miejsce Nikola Zawisza, zaś III miejsca Natalia Chmielewska oraz Wiktoria Wolska.

W kategorii na Współczesną ozdobę choinkową w przedziale klas VI-VIII – II miejsce przyznano Zuzannie Kozuj. Wszyscy nagrodzeni otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Dodatkowo dyplomy za udział otrzymali Ewa Malicka, Amelia Nawrocka oraz Oskar Dolega.

Wszystkim bardzo serdecznie gratulujemy.

Tekst:Agnieszka Ruszczyk

Zdjęcia:Agnieszka Ruszczyk, Grażyna Pluszczyńska

Wyświetleń: 421
Opublikowano: 6.02.2019