BAL KARNAWAŁOWY NA FINAŁ AKCJI „FERIE W GMINIE SKARYSZEW”

Codzienne zajęcia przy znakomitej frekwencji, na które złożyły się gry i zabawy, warsztaty plastyczne, teatralne, fotograficzne, zajęcia sportowe, wyjazd do radomskiego kina i spektakle teatralne swoje zwieńczenie znalazły na zabawie karnawałowej dla najmłodszych.

Bal karnawałowy zakończył akcję FERIE W GMINIE SKARYSZEW. Przez dwa tygodnie i ponad 460 godzin zajęć we wszystkich placówkach edukacyjnych i kulturalnych wzięło udział 1580 dzieci. W niedzielę, 10 lutego, hala sportowa w PSP w Skaryszewie wypełniła się przybywającymi na bal dziećmi, przebranymi za ulubione postaci z bajek i filmów i po raz kolejny udowodnili, że wspólnie z rodzicami potrafią stworzyć niebanalne stroje. W programie nie brakowało licznych atrakcji.

Na początek Kinga Ziętek oraz Karol Łęcki wprowadzili uczestników balu w instrumentalny świat muzyki. Następnie uczniowie PSP w Odechowie, najmłodszym mieszkańcom naszej gminy przedstawili historię Małego Księcia. Wydarzenie było także okazją do zaprezentowania prac wykonanych podczas zajęć w ramach akcji FERIE W GMINIE SKARYSZEW oraz złożenia podziękowań przez burmistrza Skaryszewa, Dariusza Piątka dla dyrektorów szkół i przedszkola, biblioteki oraz przedstawicieli stowarzyszenia Aktywni na Targowej za ogromne zaangażowanie i pomoc przy organizacji tej inicjatywy.

Jednak najwięcej działo się na parkiecie, gdzie królował taniec do największych hitów ostatnich lat. Były też konkurencje sprawnościowe i zabawy z muzyką, które dostarczyły uczestnikom nie lada frajdy. Nie mogło zabraknąć także słodkich upominków i nagród w balowych konkursach. Przy tańcach-hulańcach zakończyliśmy tegoroczne ferie zimowe.

Autor: Joanna Sowa

Wyświetleń: 375
Opublikowano: 15.02.2019