Przejdź do strony

NOWA PRACOWNIA JĘZYKOWA W PSP W DZIERZKÓWKU STARYM

Początek roku szkolnego 2019/2020 przyniósł naszym uczniom nowe możliwości. W naszej szkole została bowiem utworzona, pierwsza na terenie gminy Skaryszew, pracownia fonetyczna, w której uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Dzierzkówku Starym będą mogli rozwijać znajomość języków obcych.

Dyrektorowi naszej szkoły udało się przekonać Organ Prowadzący do współfinansowania zakupu z  części oświatowej subwencji ogólnej z 0,4% rezerwy w roku szkolnym 2018. Laboratorium fonetyczne wyposażone jest w 16 stanowisk dla uczniów ze specjalnymi słuchawkami  oraz pulpit sterujący  dla nauczyciela. W laboratorium uczniowie będą mieli możliwość do swobodnego i głośnego treningu wymowy poprzez różnego rodzaju ćwiczenia mające na celu udoskonalenie mowy i przełamujące opór do rozmowy w języku obcym. Wierzmy, że wykorzystanie nowoczesnej pracowni zachęci uczniów naszej szkoły do nauki a materiał zaprezentowany na zajęciach będzie szybciej zapamiętany.

Autor: PSP W DZIERZKÓWKU STARYM

Wyświetleń: 742
Opublikowano: 4.09.2019