Przejdź do strony

SUKCES UCZNIÓW Z PSP W MODRZEJOWICACH

18 października 2019r. uczniowie z Publicznej Szkoły Podstawowej z Modrzejowic wzięli udział w powiatowych zawodach sportowych w badmintonie.

Pierwszy etap zawodów został rozegrany w Suskowoli, gdzie uczniowie zdobyli  I miejsce, kwalifikując się do zawodów międzypowiatowych.

30 października 2019r. zwycięzcy w składzie: Oskar Siwiec, Patryk Nierodziński i Jakub Witczak zmierzyli się z „najlepszymi”  szkołami z Radomia w Finale Międzypowiatowej Olimpiadzie Młodzieżowej w Badmintonie. Reprezentacja małej wiejskiej szkoły z gminy Skaryszew wywalczyła miejsce III. Chłopcy powrócili do szkoły z medalami i pucharem dając nadzieję na kolejne lata. Chłopców przygotowała i wspierała pani Monika Tatar. Całym zawodom towarzyszyła miła
i życzliwa atmosfera. Zawodnikom i Pani Monice Tatar serdecznie gratulujemy sukcesu.

Autor: PSP Modrzejowice