Przejdź do strony

FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY W SKARYSZEWIE

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. W tym roku odbywać się będzie pod hasłem: ,,Złapmy wiatr w żagle’’.  Zaczynamy już w sobotę 11-go stycznia w Miejsko -Gminnym Ośrodku Kultury w Skaryszewie. O godzinie 15.00 rozpocznie się bal przebierańców, na który zapraszamy wszystkie dzieci i mniejsze i większe razem z rodzicami, dziadkami, ciociami J. Już  w sobotę będzie można wesprzeć zbiórkę funduszy do puszek WOŚP. Z kolei  w niedzielę, już od wczesnych godzin rannych nasi wolontariusze będą zbierać pieniążki do puszek na ulicach Skaryszewa, Makowca, Makowa i Odechowa. O godzinie 10 zaczynamy naszą imprezę na Rynku Skaryszewskim. Zapraszamy na stoisko Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego, na pokazy artystyczne i oczywiście licytację gadżetów WOŚP oraz przedmiotów podarowanych, która rozpocznie się o godzinie 11.30. Zaprezentowane zostaną również prace plastyczne, które wzięły udział w konkursie ,,Serce WOŚP’’, a wykonane zostały przez dzieci z Samorządowego Przedszkola im. s. G. Sporniak w Skaryszewie, z Niepublicznego Przedszkola Madagaskar w Makowcu oraz uczniów z Publicznych Szkół Podstawowych w Skaryszewie, Makowcu i Makowie. Konkurs został zorganizowany przez Sztab #5573 wspólnie z nauczycielami ze szkolnego wolontariatu. Za ,,datek’’ do puszki będzie można stać się właścicielem wybranej pracy.
W niedzielę od godziny 9.00 do 12.00 salon fryzjerski ,,OdNowa’’ Karoliny Kijas zaprasza małych i starszych panów na strzyżenie za min. 15 zł do puszki WOŚP.
Przypomnijmy, że w tym roku zebrane pieniądze podczas 28 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przeznaczone zostaną na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny zabiegowej.
Przedmioty przeznaczone do licytacji umieszczamy w naszej galerii zdjęć.
W sześciu punktach w Skaryszewie ustawione zostały Sztabowe Skarbony Stacjonarne i również tam możemy zasilać zbiórkę na rzecz WOŚP.

Kwiaciarnia Bella Rosa  - p. J. Wosztyl w Skaryszewie

Sklep Oskar – p. D. Krajewskiego w Skaryszewie

Sklep Spożywczo-Przemysłowy G. Giermakowski w Skaryszewie

Zakład fryzjerski ,,OdNowa’’ p. Karoliny Kijas  w Skaryszewie

Usługi Krawieckie p. Magdaleny Pawlak w Skaryszewie

Sklep spożywczy p. Domagała w Chomentowie.                                                                                                                                

Wyświetleń: 1052
Opublikowano: 8.01.2020