Przejdź do strony

APEL DO WŁAŚCICIELI SKLEPÓW Z TERENU MIASTA I GMINY SKARYSZEW

Szanowni Państwo!

W celu zapewnienia pomocy osobom, wymagającym wsparcia z związku z przeciwdziałaniem  zakażenia korona wirusem, w szczególności osobom starszym, samotnym, niepełnosprawnym, występuję do Państwa z apelem o włączenie się do akacji. Pomoc ze strony Państwa miałaby polegać na realizacji zakupów przez telefon, dotyczy to mieszkańców gminy Skaryszew.  Po otrzymaniu telefonicznego zamówienia na zakupy spożywcze, sprzedawca przygotowuje zakupy i dostarcza pod wskazany adres, jednocześnie odbierając zapłatę za przygotowane zakupy. W przypadku jeżeli nie macie Państwo możliwości dostarczenia zakupów, prosimy przekazać taką informację do:

Miejsko- Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Skaryszewie

Tel: 48/ 610 32 84,

Ośrodek Pomocy zorganizuje dowóz zakupów pod wskazany adres.

Należy zaznaczyć, że taki rodzaj pomocy dotyczy osób zdrowych nie objętych kwarantanną.

Jeżeli wyrażą Państwo chęć uczestnictwa w naszej akcji, proszę o telefoniczny kontakt pod wskazany wyżej numer telefonu. Ośrodek Pomocy Społecznej w Skaryszewie na stronie Urzędu Miasta i Gminy w Skaryszewie oraz stronie OPS przedstawi listę sklepów które przystąpiły do realizacji zamówień droga telefoniczną.

Państwa odpowiedzialne i solidarne działania, podejmowane wspólnie z władzami samorządowymi są jednym z czynników skutecznego przeciwdziałania tej szczególnie trudnej sytuacji.

Liczę na Państwa pomoc i współpracę

Burmistrz Miasta i Gminy
Skaryszew
/-/ Dariusz Piątek

Wyświetleń: 898
Opublikowano: 19.03.2020