Przejdź do strony

ZAGŁOSUJ! WYGRAJMY MASZT Z FLAGĄ

unnamed.jpg

Jedynie 100 głosów potrzeba, aby gmina Miasto i Gmina Skaryszew otrzymały maszt z flagą w ramach rządowego projektu „Pod biało-czerwoną”. Głosowanie trwa do 11 listopada 2020 r.

„Pod biało-czerwoną” to projekt organizowany przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów i Ministerstwo Cyfryzacji. Zakłada on sfinansowanie przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej zakupu masztów i flag dla każdej gminy w Polsce, której mieszkańcy dołączą do projektu (na każdą gminę przypada 1 masz i 1 flaga). Wystarczy zebrać odpowiednią liczbę głosów poparcia. 


Głosowanie online

Z Miasta i Gminy Skaryszew chęć uczestnictwa w akcji zgłosił Pan Tomasz Madej, Przewodniczący Rady Miejskiej w Skaryszewie. Wygraną zapewni minimum 100 głosów – takie są wymagania dla gmin z liczbą mieszkańców do 20 tys. Głos poparcia dla inicjatywy można oddać online. Żeby to zrobić, trzeba wypełnić ankietę dostępną na stronie internetowej: bialoczerwona.www.gov.pl (link otwiera się w nowym oknie). Uwaga! W rubryce „Wybierz miejscowość” z listy należy wskazać Skaryszew (gminę miejsko-wiejską), a jako lidera akcji wpisać Pana Tomasza Madeja. Głosowanie trwa do 11 listopada 2020 r.

Zachęcamy wszystkich do oddania głosu na biało-czerwoną w Skaryszewie.

Biało - czerwona łączy Nas zawsze!

Wyświetleń: 118
Opublikowano: 11.09.2020