Przejdź do strony

FERIE W GMINIE SKARYSZEW

Na zimową przerwę nasi młodzi mieszkańcy czekają od początku stycznia. Warto jednak uzbroić się w cierpliwość, bo oferta zajęć prezentuje się imponująco, a te startują już w najbliższy poniedziałek, 28 stycznia.

Miasto i Gmina Skaryszew, we współpracy z placówkami edukacyjnymi i kulturalnymi oraz stowarzyszeniami przygotowało bogatą ofertę dla dzieci i młodzieży na czas ferii zimowych. Dzieciakom pozostającym na ten czas w domu nie grozi ani nuda, ani monotonia. W naszym zimowym "rozkładzie jazdy" każdy znajdzie dla siebie ciekawą propozycję na kreatywne spędzenie wolnego czasu, a może i szansę na rozwinięcie artystycznych skrzydeł, w miłym towarzystwie i przyjaznej atmosferze.

Na uczestników czekają liczne zajęcia sportowe i rekreacyjne, gry i zabawy ruchowe oraz logiczne, warsztaty plastyczne, taneczne, teatralne, literackie, fotograficzne, rękodzielnicze i wiele innych. W proramie nie zabraknie bajkowych propozycji, które umilą okres zimowych ferii w gminie wszystkim miłośnikom teatru.

A na zakończenie prawdziwy bal karnawałowy z atrakcjami.

Mamy nadzieję, że ferie spędzone w Gminie Skaryszew będą fantastyczną przygodą i okresem pełnym wrażeń, który naładuje dzieci pozytywną energią na dalsze miesiące nauki.

PEŁNA OFERTA ZAJĘĆ - TUTAJ